Léčíme se s přírodou

Kniha Léčíme se s přírodou shrnuje moderní poznatky alternativních způsobů léčby přírodními prostředky, a je proto cenným doplňkem knihovničky každé rodiny.

Chcete se zbavit nadváhy a nepřibrat? Máte strach z onemocnění cév a nevíte, jak jim předcházet? Trápí vás nespavost, trpíte stresem a potřebujete se uklidnit a odpočinout? To nejsou jediné otázky, na které dává odpověď kniha Léčíme se s přírodou. Ačkoli hlavní část ze 384 stran této knihy je zaměřena na jednotlivé zdravotní obtíže (a je zde doporučena léčba zhruba 120 onemocnění, od akné až po ztrátu paměti), cenné informace jsou i v úvodních dvou kapitolách.

Ty vás seznámí nejen s jednotlivými typy léčby (a protože se kniha jmenuje Léčíme se s přírodou, jde vždy o alternativní způsoby léčby na základě přirozených nebo přírodních postupů, prostředků, procedur a doporučení), ale uvede vás do tajů některých z nich

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Natasja
  Natasja (anonym)

  Pokud UMÍŠ DÁVAT PŘÍRODĚ pozitivní energii,kdy se oprostíš ZCELA OD SVÝCH MYŠLENEK- ona tě ozdraví...NĚCO ZA NĚCO,NIKDY NEFUNGUJE-DEJ!-.

  Srp 18, 2013
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  zajímavá inspirace na http://www.albert-sd.cz/samoleceni-pro-kazdou-prilezitost-recepty-nejen-pro-zeny/

  Srp 22, 2013
 • Obrázek uživatele Jan Novák
  Jan Novák (anonym)

  http://www.sysifos.cz/files/Alternativni_medicina_Hert.pdf

  Říj 06, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama