Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Léčivá moc vitaminů, bylin a minerálních látek

Dokáží potravinové doplňky zázraky? Jak moc jim můžete věřit? Které doplňky vám mohou pomoci? Kolik jich máte užívat? Můžete je kombinovat? Mohou vám uškodit?

V knize najdete jasné a spolehlivé rady, jak užívat potravinové doplňky a nejnovější poznatky klasické i přírodní medicíny.
 

Přesvědčte se o tom v naší nové knize, která je jediná svého druhu. Nelze ji srovnávat s žádnou jinou běžně dostupnou knihou pro její rozsáhlé a přesné informace doplněné o četné detaily, pro využití nejnovějších poznatků klasické i přírodní medicíny stejně jako pro její přehlednost, čtivost a trvalou hodnotu. Odborníci ve zdravotnictví a výživě vás vybaví znalostmi, které potřebujete, abyste pro své zdraví vybrali správné vitaminy, minerální látky, byliny i ostatní potravinové doplňky ve správných dávkách.

Najdete zde jasné a spolehlivé rady, CO a JAK užívat, přesné informace od nejlepších odborníků a jednoduché abecední uspořádání.

Knihu můžete zakoupit na www.001shop.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele jitka hemzalová
  jitka hemzalová (anonym)

  po té co se zabývám zhromažďování o minerálních látkách konstatuj, že by jsme bez nich zemřeli

  Dub 11, 2006
 • Obrázek uživatele v v
  v v (anonym)

  To je jistě pravda. je ale tolik "odborníků" na výživu a tolik,směrů, že se v tom laik nemá vůbec šanci vyznat, a ten kdo se o to trochu zajímá, zjistí, že v tom má ještě větší guláž, než když s tím začal. Dnes je možné nechat si udělat z vlasů analýzu, čeho má tělo nedostatek a pak to doplňovat. Jenže, při nadměrném užívání "něčeho" zase tělo neumí využit to druhé, kruh se uzavírá, možné máme pak drahou moč, protože levné syntetické vitamíny mohou opravdu ublížit. Jak je to z užíváním směsi multivitamínů v jedné tabletě? Vezme si z toho tělo co potřebuje, je to lepší, než užívat vit. a minerály jednotlivě?

  Dub 12, 2006
 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Pokud je člověk zdráv, tak je vhodné užívat kvalitní multivitamín - nejlépe ten, kde jsou minerály v chelátové vazbě (větší vstřebatelnost) a vitamíny organického původu- např. VM 75 od Solgaru. Pokud je člověk nemocný, tak většinou potřebuje vyšší dávky určitých vitamínů či minerálů a to pak je vhodné šáhnout po jednotlivých vitamínech a minerálech - opět nejvhodnější jsou organické formy.

  Dub 12, 2006
 • Obrázek uživatele Blanka
  Blanka (anonym)

  Zajímalo by mě,jestli obsah léčivých látek v potravin.doplňcích opravdu odpovídá tomu,co je udáno na etiketě.Zdali se provádí nějaké rozbory,které toto kontrolují a nebo jsme jen firmami lákáni na různé pozitivní účinky jejich výrobků.Mám na mysli potrav.doplňky distribuované do lékáren. Děkuji.

  Lis 20, 2006
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Já jsem se naučila léčit z většiny pouze přírodními antibiotiky, vitamíny a vyváženou stravou. V lékárně se prodávají i více přírodní a přesto účinné alternativy klasických léků. Jako je na každém z nás, co komu vyhovuje, ale mi se tahle cesta osvěčila.

  Pro 28, 2020
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Já jsem se naučila léčit z většiny pouze přírodními antibiotiky, vitamíny a vyváženou stravou. V lékárně se prodávají i více přírodní a přesto účinné alternativy klasických léků. Jako je na každém z nás, co komu vyhovuje, ale mi se tahle cesta osvěčila.

  Pro 28, 2020
 • Obrázek uživatele Míša
  Míša (anonym)

  Mi se to také osvědčilo. Prostě přirozená léčba pomocí rostlin a bylin.

  Led 08, 2021

Přidat komentář

Reklama

Reklama