Reklama

Panická porucha PP7

Martina (Pá, 13. 7. 2007 - 19:07)

Miss,
mrknu se, ale někdy pozděj, teď mně opravdu není dobře - před tím jsem si Tvé výzvy nevšimla.

Lily,
prosím :) Někdo má tyto schopnosti "vrozené", já asi z části a z části vypracované. Prý je takových lidí v době 21. stále víc a víc.

No, Hani,
mně manžel sice podpoří, že se mnou nakoupí, že mě doprovodí, kam potřebuji, ale pomáhat si jinak musím také úplně sama, co se týká léčby. Když na mě byli doktoři hnusní a on to věděl, nikdy jim nic neřekl, všechno jsem musela řešit také sama.
Hádka - hnusná věc, ale někdy potřebuje přijít. V hádce se vyčtou věci - i můj miláček mně vyčte a i já jemu :) Ale čím jsem déle vdaná /lesto 16 let/, tím míň manžela provokuji, protože vím, že s dubem nepohnu. Jen mně vadí, když on na mě útočí, tak to potom jsem nepříčetná, ale snažím se mu to dávat i v klidu na jevo, aby hádka nebyla, ale jde to ztuha. Přesto někdy vybuchnu a dám mu to pěkně slíznout. Já totiž nikdy neútočím a pokud na mě někdo jo, tak se velmi těžko ovládám. Naštěstí se hádáme míň a míň, jen když můj muž má "své dyn":(

Hanka (Pá, 13. 7. 2007 - 18:07)

Lily kam jdeš do PCP do Bohnic na 19 nebo 23 a kdy?Jo ono je to horší ,ještě než se zdá.Právě skončila hádka jako hrom,a to jen proto,že můj muž udělal něco za mýma zadama,co se mi nelíbí,a obrana je utok z jeho strany,že se vše musí točit kolem mě,že nezvednu prdel nikam ani na ten nákup,prostě bezva,tak si momentálně připadám uplně k ničemu a snad poprvé v životě mě napadlo,jestli má takovýhle život cenu.A to jsem byla celý den celkem v pohodě,tak už nejsem.No jdu si zalézt do dílny,budu tam sama,pustím si radio a budu přemýšlet,proč jsem to takhle blbě dopracovala.Vím,že v téhle rodině mi nepomůže ani trochu nikdo,a být na tuhle chorobu uplně sama je hrozně blbý.No nic jsem dost naměkko ,tak raději končím psaní

Jana (Pá, 13. 7. 2007 - 18:07)

Miss to co popisujes,to dobre znam a opravdu kdyz to na nas prijde,jen tezko ti pomuze veta sem v bezpeci...vzdy kdyz me to chytne,taky si zkousim stale opakovat ze to je v poradku,ze jsem to uz zazila a ze jak to prislo,tak to musi i odejit...samozrejme,ze sem tim pokousim uchlacholit,ale stejne v tu chvily kdyz to propukne,me napadaj ty nejhorsi myslenky...

Jana (Pá, 13. 7. 2007 - 18:07)

Zdravim vsechny na sedmicce,
Lily-mam oxazepam,ale zatim sem ho nevzala,furt si totiz rikam,co kdyz bude hur...ja a leky si moc nerozumime,tak toho nechci brat tolik...

Miss (Pá, 13. 7. 2007 - 18:07)

Baby ja už ani neviem tiež ci to mam z paniky tie blbe stavy, vždy ked ma to prepadne sa bojim, že odpadnem, ze mi je nieco vazne, liecitelka mi vravela, ze si mam opakovat som v bezpeci..ale ked to na cloveka pride ma pocit, ze nastal jeho koniec :(

Martina - prosim Ta mrkni sa aj na mna ak sa Ti bude chciet, už som Ti pisala, asi si prehliadla, fyzika, psychika dik..a co na sebe mam zmenit aby mi bolo lepsie :))

Jitka B. (Pá, 13. 7. 2007 - 17:07)

Lily - kamarádky bych měla, ale jaké? Je to kamarádství, když si s někým píšu maily a sms a vidíme se 1 nebo 2krát do roka?
Já bych potřebovala nějakou kamarádku, se kterou bych se mohla častěji scházet a svěřovat se jí. Takovou jsem ale nikdy neměla.
Tak já jí napíšu, jestli si to nerozmyslela a pojedu. I když to bude jen na pár dní. Má spoustu jiných plánů. Jede k příbuzným na Moravu a s přítelem do Chorvatska... Už zase závidím.

Lily (Pá, 13. 7. 2007 - 17:07)

text

Jitka B. (Pá, 13. 7. 2007 - 16:07)

Hanko - máš pravdu, že mi snad kamarádka pomůže. Vyprávěla mi, že už několikrát resuscitovala. Obdivuju ji, že dokáže pracovat v tak stresovém prostředí. Já jsem srab a místo toho, abych šla po zdrávce pracovat, tak jsem studovala. Hlavně abych nemusela pracovat jako zdravotní sestra.

Miss (Pá, 13. 7. 2007 - 15:07)

minecku ste už tu? ja musim utekat nieco vybavit...pisla som na PP6 jooj ale sa rozrastame

Hanka (Pá, 13. 7. 2007 - 15:07)

jitko neřeš a jed budeš ve vodě a když je kámoška z medicíny,odpočineš si a v nejhorším pomůže,ne?

Jitka B. (Pá, 13. 7. 2007 - 14:07)

Mě je dneska zatím dobře. Byla jsem si zajezdit na bruslích, abych zhubla. Zítra půjdu asi taky. Pak nastanou vedra. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mám jet ke kamarádce na Seč. Bojím se těch veder. Na druhou stranu kamarádka pracuje na kardiologii...:-)

Hanka (Pá, 13. 7. 2007 - 14:07)

No pátek 13,ale holky to neřešte,spíš já jsem na tom jak Martinka točí se mi svět a žába je proti mně teplounká,fuj.A do toho jsem si sedla na brýle,no nejsem já dobrá,fakt jo.Oli barák je radost a nekonečná starost,vím také své.A peníze budou ,my ne.Tak holky at je nám všem líp,jen nějak nevím jak na to Hanča

Martina (Pá, 13. 7. 2007 - 14:07)

Jo, tak nemáme 13. v pátek od někdy "bláznivých příspěvků svátek"!

Lily,
někdy začínám mít stav, kdy hl. večer v klidu úplně vypnu, začnu se cítit strašně šťastně a v pohodě a pokud má někdo nějaký problém, umím se napojit a zeptat se vesmíru, proč to tak je. No a mně u Tebe přišla ta 13-tka. No a dnes je dokonce 13. pátek. Prostě ty informace vyčtu z vesmírné banky :) Ale nejde to na povel, to potřebuji kyvadlo. Možná ty slzy, to uvolnění jsti tehdy tolik potřebovala teď to doháníš, až je to k nezastavení :( Není mně moc dobře, takže příště můžeme pouvažovat, co za blok u Tebe přišel - možná nutné smířenía sklamání, proto ty slzy nebyly. Já, vl., když jsem byla u svého umírajícího taťky, tak jsem na pohřbu také nemohla plakat - asi také blok. Ještě popřemýšlím. Na taťkův odchod jsem se byla nucena také připravit, i když jsem netušila, že to bude ten rok, co zemřel.

Jiři,
právě jsem na Tebe i Šárku myslela, mám radost, že je v pořádku. Mně se teď ten svět také točí - že by i "přivtělenci"? Hapruje mně krevní oběh - mám nízký tlak a oslabené celé tělo :(, snad to už brzy přejde.

Pá všem - Martina

jiřina (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Ahojky, zdravím mooooooooooc všechny přítomný, vidím, že je zde hodně nových a že jsem měla dnes chvilku v pravý čas, kdy Pajka založila PP7.
Napsali jste toho neuvěřitelně moc, nevím, jest-li to vůbec zvládnu přečíst, když jsem tu byla naposled asi před 3 týdny.
Tak jen v rychlosti, naposled jsem psala, že segra den ze dne po dvou letech vysadila AD z toho důvodu, že měla tělo "přejedováno" práškama a ono se začalo bránit. Kromě toho, že se jí občas točí hlava, se celkem drží. Vnitřně se přesvědčila, že chce fungovat bez prášků a vzala to jako samozřejmost. Takže v podvědomí si to už uložila. Ale myslím, že kdyby neměla schopnosti od sebe odvádět "přivtělence", kteří sráží do kolen, tak by to asi nešlo. No uvidíme, jak bude postupovat dál.
Ptala jsi se, Pajko, jest-li bere nějaký bylinky, takže vůbec nic. Prostě utla to ze všech stran.
Jinak Šárinka mi dělá radost, je plná života, umí se už dobře bránit bez toho, aniž by ji to vysílilo. Jen velkým problémem jsou ty bouřky, ale když je doma, v bezpečí, zvládá to, horší někde venku. Ale už to nebere tak tragicky. No naposledy ji to skolilo na tom výletu. A jak je víc než 25, tak už, když nemusí, nevylízá z domu, protože se strašně točí.
Cipralex bude brát i nadále, ale myslím, že by i vnitřně už pomalu byla připravená na to, že ho bude vysazovat. Ale ještě ho necháme, protože nevím, jak s ní zacloumá školní rok. Do tý doby je ještě daleko, teď je u mně na brigádě, takže papíruje a kupodivu ji to baví.
Jo ještě mám radost, starší dcera včera udělala hned po prvý řidičák, tak to je taková "malá" maturita, protože ten dnešní provoz, to je buš na silnici.
Jedeme na chatu, takže budu bez internetu, no nevím, kdy Vás přečtu. Zaregistrovala jsem i Lucku, to je fajn.
Zdravím hlavně nově příchozí, jsou to velký spisovatelky a hlavně Vám můžu říct, že dobrý duše PP Pajka, Dita, Evka, MarTinka, jsou opravdu holky na svým místě, vždy ochotny pomoct.
Mějte se v těch nastávajícíh horkých dnech co nejlíp, i když to bude zabíračka na organismus. ahojky

Lily (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

text

petule (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

jupi, jsem tady, jsem mela mensi problem s pochopenim toho, kam se to vlastne jde na tu sedmicku..takze muj vzkaz jeste na sestce..:-)

Lily (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

text

olga (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

Pajko, zorganizuji, zavolám, ale momentálně nemám čím zaplatit, to je celý problém, nic víc. Internet je jediný luxus, který máme a toho se zbavovat nebudeme....Na prodej už tu nic není a dluhy mít nechci. Ještě mám rezervu na koks, tak budu asi muset sáhnout po ní a potom se uvidí, chtěla jsem ho objednat v červenci, kdy je nejnižší cena.
Tady už nikdo neví ani si nepamatuje, kudy všechny ty vodní trubky vedou, jsou ve zdech a voda , pokud mám zkušenosti, tak teče a dělá fleky většinou tam, kde ty trubky zrovna nejsou, už takové zkušenosti byly. Byl i rok, kdy nám koncem února vytekla voda z radiátorů dodnes nikdo neví kam, protože to je taky v podlahách a tenkrát taky nebylo na opravu, tak jsme březen duben topili velkými poleny v krbu v obýváku a doma měli 2 měsíce nejvíc 8 stupňů, a taky jsme přežili.

Hanka (Pá, 13. 7. 2007 - 11:07)

ahoj tak už to mám,já jsem technik jako poleno

Nika (Pá, 13. 7. 2007 - 10:07)

Jeje, to už jedeme 7.díl? Ahoj zdravím všechny:-)a přeji bezpepkový den.

Reklama

Přidat komentář