Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP9

Alča (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Já už ani neumím psát.Básnička né básnyčka.

Alča (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Nelo z básnyčky 1 s hvězdičkou.Těma nohama taky pletu.Dneska se chystám vyjít ven,tak uvidím co to bude dělat.Padá sníh a hned se rozpouští.Sednu do auta a vyrazím do malého obchodu,kde budu obsloužena a hned nasednu do auta a frčím domů.Bez auta bych byla úplně nemožná.To bych nikam nedošla.Já když vylezu ven,tak mám pocit že tu trasu kam chci jít neujdu.Ne a ne se toho zbavit.Všem přeji pěkný den.

Nela (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Ahoj zlatíčka.Jsem obědnaná na 13hod.a tak ještě něco písnu,udělám si na ksicht obličej a vyrážím se sestrou jejím autem do Opavy.podívám se zrovna do blázince,at vím do čeho jdu.:-))Alčo básnička byla super,ale já pejskařka se zajímala zrovna o tvého psíka:-))Ruční práce-v době totality bylo prd na děti a sháněla jsem podpultové Burdy a šila šatičky,kalhotky,bundičky,overalky,pletla,vyšívala.Však to většina z nás zná.Momentálně pletu nohama a občas se podaří i ponožky:-))))Jako Evik tak ponožky do pelíšku a na dlouhé zimní večery.Počasí-zataženo,-5,tlak klesá.Dnes jedu do Opavy,už se celá třesu,snad tu cestu tam a zpět vydržím bez stresu.Možná jedna pilulka Lexaurinu sednea cesta v autě ani se mnou nehne.Snad ta moje sestřička,milovaná,sladkánebude chtít do marketu,má chůze je tam vratká.Ztím ahoj a odpoledne se ozvu!!

Renča (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Zuzi,taky gratulace:)

Renča (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Ahojte.Zuzi,dnes je tak polojasno,ale do včera bylo nádherně,úplně jasno,slunečno.Včera jsem jela do Brna,jen jak jsme sjeli z kopce dolů,mlha,zataženo,děs. To Vám nezávidím.Jinak se mám tak nic moc,moc práce,nějaké problémy ve firmě,tak pořád něco vyřizuji,zařizuji,telefony,psaní atd.Tak se mějte kráááásně.

zuzka (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

No jasně Evi, že vám nesou při takové komfortní péči, ale ta vajíča budou mít finanční hodnotu, jako kdybys nám naservírovala bifek na zeleném pepři)))))))))))Ponožky plést neumím - neumím totiž uplést patu, ale nikdy jsem to ani nezkoušela...

evakrk (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

Ahoj z hor.Jdu si nechat napsat pár rehabilitací, ať to nemusím platit.Taky strašně ráda pletu, ale dnes hlavně ponožky. Nosím je místo pantoflí nebo do postele, jsou teploučký , paráda.Potřebovala bych si koupit nějaký termo triko, kalhoty. V týhle vlezlý zimě se nedá v normálním oblečení nikde chodit. Tak já jedu a mějte se dobře.Jo Lucie, nám nesou, protože jim topíme. Maj holky teplo v kurníčku. Ale taky nenesou každý den. Já vím, že se na jaře srazíme, to bylo , až mě zas polezeš do snů. Že už mám zásobu a špek taky.

zuzka (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

No, tak pokračuju)))Chtěla jsem ještě napsat k Silvině rabování, že skutečně děláš, dobře, taky se na to chystám, já zas mám kamarádku, která měla s přítelem firmu, která vozila boháče na safari v Tanzánii a taky žila několik měsíců ve stanu s pár tričky a šortkami a tvrdila, že když se vrátila domů, pochopila jak jsou všechny ty pičičárny v bytě zbytečný.....DIMUŠ, ale ty se přece chystáš studovat VŠ, ne? Psalas, že bys chtěla v Olomouci, jestli se neplete,tak za chvíli se začneš připravovat na přijímačky a hned zaměstnáš mozek a na smutnění nebude prostor))))DITU - taková sympatická rodinka, dle fotek i muž hezký sympaťák - škoda(((. Až budeš mít čas a chuť nech si udělat aktuální foto - ať vidíme, jak jsi zeštíhlela a máš nový melír)))Jo LENKO mohly bychom tě s Luckou navštívit v pet centru, snad bych metro s ní za ruku přežila....ALČO,když na tebe nikdo nezareaguje, tak to neber osobně ani to nejde na každého stále reagovat....RENČO tak jak je v Jeseníku???? Svítí slunce? No možná u vás dole ani ne. Kolikrát jsem stála před Wolkerem, kde jsme bydleli a koukala dolů na Jeseník přikrytý kouřem a my nahoře zalití sluncem...NElO tak dnes tunel????Tak já končím, děkuju všem co jste gratulovali ke zk. mám velkou radost, že mi držíte palce. PAJKO ahoj - jak si užíváš? Napiš)))OLI ty taky, jak bylo u psychiatra...

zuzka (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

Zdar všem po ránu,Tak Alča s Alešem předběhli mé ranní hlášení, které jsem slíbila vzít za OLI. LUCKO tys toho včera napsala))))))Většinou sms píšu do prázdna, jen odvádím pozornost, píšu blbosti a nemám ani adresáta, ale někdy mám potřebu napsat konkrétně a tak to střídám, tys dostala tři úpěnlivé před Vánoci, když jsem šla od notářky a trpěla v tramvaji od Anděla až na Pavlák.....HANKO dík za fota tvé práce, podobnou truhlu máme doma, tak až bude potřebovat zrestaurovat, vím, kam se obrátit))))Taky jsem v mládí pletla, jak divá - bylo to pro mě jak droga - pletla jsem a u toho četla,ale po revoluci to jaksi s dovozem levných svetrů přestalo mít smysl a pak i když jsem zkusila znovu už to nebylo ono, navíc bolí u toho záda a ruce.....JIŘI, tak doufám, že už je to lepší...Já vím, že to není prvně, co Šárka omdlela, ale mě to vždycky úplně vyděsí, psala jsem ti to už když jsem sem začala psát...Copak člověk může omdlívat jako reakci na Neurol, to spíš jí nějak prudce poklesne tlak ne?Odešlu to a ještě se vrátím....

Alča (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

Aleši,je mě jí líto,taky na ni myslím,ale kdo z nás něco nemá a ne všichni píší úplně všechno.Někdo se otevře a vše naspíše a někdo jen část.Já se omlouvám,já to myslela jen tak ne jako vyčítku.Tak se mějte.Zdar z Krpole.

Aleš (St, 14. 1. 2009 - 08:01)

Alčo, Krpolačko, tu básničku si jistě přečetli všichni, ale v té záplavě informací nelze reagovat a vše napsané. Všichni teď asi myslí na Jiřinu, která má velké starosti...

Alča (St, 14. 1. 2009 - 07:01)

Tak jsem včera napsala takovou pěknou básničku a odezva O.Zdar

Luc (Út, 13. 1. 2009 - 23:01)

Dimuš zdravím,nesmutni,počkej až budeš stará ježibabka jako některé z nás,to teprve budeš mít důvod:-(a odpočinkové dny,to je fajn nápad,kdyby to tak šlo občas v manželství,bez nějakého zdviženého obočí od okolí....Hanko,tobě fakt strašně moc závidím tu tvůrčí práci,musíš být hodně šikovná ..já měla kdysi taky spoustu elánu,taky jsem pomalovávala chalup.nábytek,vymýšlela různé doplnky domů i na chal.pletla,šila neteři šaty na panenky a princeznovské šatičky přímo na ní,háčkovala deky a přehozy atd. atd. ale ted jako by to všechno ztratilo smysl,nebaví mě to,trochu tuším,že mě umořily ty 30ti leté domácí práce,pořád dokola no a na ostatní už nezbývá síla a nadšení..Silvo nenech se otrávit nějakým blbcem,co sem hází jedovatý sliny..jen piš a piš a gruntuj a vyhazuj,taky to miluju,když se zbavuju věcí,např.včera jsem položila na lavičku v parku celkem pěknej flaušák,kterej už jsem ale měla léta a lezl mi na nervy..tak někomu ještě poslouží a na jaře to budou přímo vyhazovací orgie :-)..jedna paní z Moravy,mi říkala,že když byli v 97 vytopeni poznala, jak málo věcí člověku stačí k životu..jim totiž nezůstalo skoro vůbec nic..No jasně holky,můžete si mě klidně půjčovat jako vodícího psa -haf :-) ale já se na tu mojí tlapku zavěšenou moc těším..já jí držím aby se nemotala a ona si zas ode mě vyslechne věci,které třeba jiným neříkám..noZuzanice Hujeřice jedna...jo Jituš já taky převádím slepce,nějak se mě vždycky chytnou :-) a jeden se nechtěl pustit ani na chodníku..jenže smrděl chudák tak jsem se vysmekla a prchala ..a moje kamarádka Renata taky převáděla na Tyláku slepce ale on viděl a ukradl jí z kapsy mobil!!!!!!!!!!!!!a copak náš Hujeřík z Vilhartic? Já vodím ale SMS v nouzi se mi nepíšou(já podávám péro,ty podáváš tabulky)...Šárinka právě omdlela mi vyrazilo dech,tak snad už je zase líp..o tebe mám Jířo ale strach..jak se to všechno vždycky nakumuluje najednou vid? drž se, drž se....nejhorší je,že vám ted bude všem ubírat síly věčný pozorování jeden druhého,kdo je na tom líp a kdo hůř...začarovaný kruh ...posílám ti sílu a energii milá Jiřinko!!!Evi,na jaře jsme si přeci i s Hujerovic Buškem naplánovaly setkání? tak snad to vyjde... a jak to,že nesou?..vykutálení sousedi na chalupě nám vždycky tvrdili,že ty jejich v zimě nenesou a místo vajec nám za pytle suchýho pečiva dávají plesnivý mrkve a malinký jablíčka,který jsem vždycky stejně vyhodila do příkopu po cestě domů...:-)Oli v úbytcích lonského roku jsem zaznamenala ztráty..Martina alespon pro mě ztráta není,no a Johanz mi pravda občas chybí ale myslím,že ten náš spor trochu nezvládl a zachoval se přinejmenším podivně..i když pane bože jak je to všechno nepodstatný,vlastně už ani nevím pořádně o co šlo...Jo a vyfot se pro nás,těším se Oli,začínáš se zase dostávat do formy,vid? super...já už snad budu mít taky víc času,nafotím vše co chci,pošlu co jsem slíbila.. atd.Aleši,patříš mezi nás a jsem ráda,když napíšeš..jen jsem byla v jednu chvíli udivená asi jako většina z nás z tvojí proměny..z ničeho nic zloba až agresivita...?zastáváš se nesmyslně chlapů ale tady o to vůbec nešlo...uvědom si,že bolest v duši a následky nevydařenýho dětství budou tebe provázet celým životem..a stejně na tom můžou být za čas i Dituščiny holky..a kdo za to může???..rodiče a vždycky jenom rodiče..(1:50) !!ještě zdravím Nelu a Lenku,taky si za tebou a tvojí zvěří uděláme na jeře výlet!!Dobrou noc,dnes jdu spát zvečera..:-)

Dituša (Út, 13. 1. 2009 - 23:01)

Dimus ahojda.taky odpočinek? No hlavěn ho nepřežente,jak u nás:-(.brou noc všem

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 22:01)

Tak jsem se dívala na ty pejsany a vyčesat leonbergra a ještě dva to muselo být něco!!Ale jinak moc pěkní a schit-zu je taky miloučký,ale já jsem na velké psy.U nás se chovají němečtí ovčáci a nebo děda měl českého fouska a druhý děda chrta barzoje.No a my Miušku pomíchanou:-))Jdu do pelíšku,stejně tady straším sama.:-))Dobou noc ,všechny blešky na pomoc!!!

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

Neli já mám v Opavě dobrou kamarádkuDimuš,,,,,,,,,,,,,,ahoooooooooooooooooooj,co ty ,že jsi se tak dlouho neozvala

Nela (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

Dimuško zdarec!!Tak když jsi slaměná vdova budeš více psát??Snoplím muž týden a ne a ne se toho zbavit:-))Hani já musím zítra do té Opavy ,veze mě ségra a chce někde do obchodáku,tak to zase bude šílené,už se těším:-((

Dimuse (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

Jsem take na PP9! :)Zuzi, gratuluji!Hani, Neli, Pajko, Ditus, Luci a vubec vsechny Vas zdravim.Jsem nejaka nachcipana a bez nalady :( Praci hledam, jedine co mam, tak je brigadka, takova mensi, ale prace stale zadna.. Tak se jen velebim v novem byte s kotatkem, ale bez partnera. Dali jsme si par odpocinkovych dnu, tak odjel do sveho rodneho mesta a ja uz se tesim na film, ktery si pustim.Pekny vecer!

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Zuzko ty jsi stejně dobrá,to já to nedodělám nikdy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Hanka 1 (Út, 13. 1. 2009 - 17:01)

Ahoj hlásím,že agorafobička dnes pokořila dva obchody s kobercema,koupila pro dceru koberec,jedny barvy laky nakoupila bednu do atelieru a jedny malé potraviny.Ale zmrzlá jsem jako,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a dýchat nemůžuJiřinko co se to ŠÁRINCE STALO?Zuzko ty se máš ,že máš Lucku,,,,,,,,,,,,,,,,,,Neli,,,,,,,,leonbergři jsou obrovský ,krásný ,mrkni na net a vidíš a schit-zu milý ,hodný,klidný ,věrný pes,chlupatý,neni zmačkaný a očka má jako korále ,mrkni na net najdeš je tam oba..........................

Reklama

Přidat komentář