Reklama

Panická porucha 5

šárka (Pá, 3. 2. 2006 - 00:02)

Missičko,sudý je párny a lichý nepárny.

Miss (Čt, 2. 2. 2006 - 23:02)

Maš pravdu Dituš, dneska som sa tak znervoznila že som mala krce v bruchu nesmiem tak vsetko preživat, mam jednu otazku ohladom češtiny, lebo neviem co znamena co, ktore je párne a ktore neparne:)CO JE SUDY A LICHÝ?

DITUŠA (Čt, 2. 2. 2006 - 23:02)

Šárko, Jirko, Gabiko-fota jsem poslala...

DITUŠA (Čt, 2. 2. 2006 - 23:02)

Miss-prestan hladat!!! Přinut se k pozitivnějšímu myšlení...nakonec jsi stejně vše dnes zvládla, že jo,tak to zvládneš pokaždé.Jen zpomal...

Miss (Čt, 2. 2. 2006 - 23:02)

nasla som hodnoty HCG ake maju byt mam idealne podla tabulky, fakt sa neopalti znervoznovat, každý vravi cosi ine, prepacte ze otravujem, ale ked ja to tak preživam:)

Miss (Čt, 2. 2. 2006 - 22:02)

Eduša zhanam info o tom HCG na internete celý cas a skoro každa jedna ma problem s nizkym hormonom fakt nase ludstvo ochvilu vyhynie ked nebude ciganov:)skoro vsetky normalne ženy maju probelm s hladinou hormonov preco?sesterka mi nevie otehotniet, buduca svagrina nevie, priatelovmu kolegovi sa nedarí....vsak vyhynieme

gabika (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Eva Rokytko-dakujem ti za fotocku ste zlaty.Aj ja mam psika nezbednika.Je to moj maznacik.Sice je o dost mensi ako tvoj.pa

gabika (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Ahojky Vsetkym.Miss ako dnes?co ja viem.Nemam naladu na nic.Vidim ze tebe je o nieco horsie.Je mi to luto mas toho teraz naozaj vela.Drz sa moja a napis mi niekedy mailik.pa

Pajka (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Miss, aj svatba je emočně náročná, v podstatě stresová situace. Patří mezi stresory, které mohou mít vliv na PP. Takže nejenom negativní, smutné silné zážitky, ale i pozitivní, tzn.každé citově silné pohnutí má na psychiku dopad a mně se zdá, že toho stíjáš během krátké doby nějak moc. Co kdybys trošku zpomalila? Moc Ti přeju, aby Ti už bylo líp!

Albert (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Ahojky lidičky na pětce !Tak Evičko Rokytěnko, konečně AD, a ne ledajaké !!! Jseš teď na opačné straně vědeckých pokusů než většina nás osatních. Ptáš se proč ? Zde je vysvětlení:AD máme I. až IV. generace a ostatní, von ten Coaxil patří do těch ostatních ... Cituji:Ostatní antidepresiva:Tianeptinum natricum -Tianeptin (Coaxil) je asi 10 let staré antidepresivum s naprosto opačným mechanismem účinku než dříve jmenované léky. Na synaptické membráně urychluje vychytávání serotoninu. Jeho antidepresivní působení se vysvětluje příznivým účinkem na hippocampus, jehož neurony chrání před poškozením kortizolémií, která se zvyšuje při depresích (při chronickém stresu). Tak mnoho uspěchů při užívání a informuj nás jak to fachčí. Dle mě je to spíše relaxans.Ještě se taky píše:Výhodou je, že nemá interakce s alkoholem !!!To je dobrý, ne ?Pěkný večer Roman

Jirka (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Ježiš vy ste všichni tak sympatický moc vám děkuju za fotečky!Je skvělý si představit kdo tu všechno je. Jo a Leníku, je mi 16 a beru Fevarin 50mg denně. Tak se tu mějte pro dnešek už asi končím, pa a dobrou noc všem!

Miss (Čt, 2. 2. 2006 - 21:02)

Pekný vecer vsetkým,konecne som doma, posledné dni som taka nasratá, nervozna, urevana a hystericka že ma ide porazit, ked si pamätam že so setralinom som bola taka učičíkana serie ma vsetko že je vonku zima a v kuse sa klepem, že dneska ked som bola objednana na skusanie siat mi nadriadena pred stvrtou zavolala že nutne potrebuje 200 neopravnených odberom tabulku a 1400 NO mam spocitat, su to miliardy v SK, som nestihala jest, pracovat do slaonu, este musim v kuse mysliet na lekarove slova, že plod je malinký, k tomu derealizacia ako svina, vcera som zažila taku ako este nikdy, myslela som, že som zomrela,akokeby som ducha nemala v tele babenky moje neviem ako to vsetko zvladnem, ani dýchanie z hlboka do hlboka:) mi nepomaha. Nakoniec som vsetko stihla saty mam vybrate, bez ramienok s vlečkou a budem mat na nich este taký "in" kabatik biely obtiahnutý so stojacikom lebo v marci bude este zima, este si musim vybrat korunku nejaku peknu strasovu a idem zmenit blond vlasy na tmave, každý ma presviedca, tak som sa nechala ukecat, ale najmä koli drahemu, tak ma spoznal a tuži aby som opät bola hnedovlaska a lepsie to aj vynikne pri snehobielych satach, tie blonfd vyzerali pri bielej farbe tak mrtvo.Jirka, poslala som ti fotky znova, ja som sa sekla namiesto juranek som dala jiranek tak preto nedoslo, ale uz by si to mal mat v schranke.Gabi ako dnes?Inak dakujem Vám babenky moje za podporu, Eduš bola som v lekarni a tam mi tu kyselinu listovu akosi vyhovarala z hlavy že sa nou vraj da predavkovat a najnovsie sa pise na recept, že sa mam poradit s MUDr. kým to zacnem brat, tak neviem.

Lenik (Čt, 2. 2. 2006 - 20:02)

Tak Jiřík je mi velký sympaťák :-)))

Lenik (Čt, 2. 2. 2006 - 19:02)

Tak tedy ten mail přikládám, já skleróza

Lenik (Čt, 2. 2. 2006 - 19:02)

Ahoj všicí, tak jsem konečně zavítala na novou PP (teď už PPPět). Jirko, ty jsi tu rozesílal fotky? Se ještě neznáme, tak tě ráda poznám. Kdyžtak pošlu na mail, který přikládám.Miss - tak už plánuješ šaty, účes, závoj, květiny???Šárko - Ahojky, je to už dlouho, co jsem se ptala, kde pracuješ,ale nebyla jsi tu a pak dlouho já taky ne. Tak kdepak?Kamčo - jak se daří doma?Všem - Měním praktického lékaře. Po telefonu jsem se díky práci seznámila s doktorem, který není moc daleko od domova, má 2 stupně reiki, uznává přírodní léčbu, léči pupenama a radil mi s užíváním GelsemiaMajko - Esprital jsem užívala také. Je to vlastně jiný název Remeronu a přibírá se po něm. Ale pomohl mi.

Eva S. (Čt, 2. 2. 2006 - 19:02)

díky Edi za přivítání, však jsi mě taky nakopla Ty a Evinka Krakonoška.

šárka (Čt, 2. 2. 2006 - 18:02)

Jen na skok,Dituš,já vím,že pod jménem jsou mail adresy,nám to ale doma nejde odesílat. zkoušela jsem to a nic.Kamčo,děkuji za fotečku a pošlu taky,ještě dnes,ale později.Je to fajn,že si posíláme fotky,to psaní je o hodně osobnější.Tak já letím poklízet.páčko

Eduša (Čt, 2. 2. 2006 - 17:02)

EvinkoS., to je dobře, že ses přišla na nás zase podívat. Mysleli jsme tady na tebe!

Eva S. (Čt, 2. 2. 2006 - 17:02)

Děcka, mě je tady s váma tak dobře, že se mi dokonce i po dlouhé době spravila trochu nálada. Vůbec nechápu, proč jsem sem nešla, když mi bylo zle a vím, že vy byste mi pomohli. Jirko

Eva S. (Čt, 2. 2. 2006 - 17:02)

To jsou mi ale novinky

Reklama

Přidat komentář