Reklama

Panická porucha 2

Pajka (St, 10. 11. 2004 - 20:11)

Lucce vzkazuju, ať se drží a vydrží, konečně má určenu diagnózu a je v kvalifikovaných rukou. Přeju jí, aby bylo už konečně líp, protože musí být docela vyčerpaná težkým obdobím,které má za sebou.Oxytocinu se taky říká porodní hormon, což koresponduje s tím, co napsala Bára. Abyste z něj nedostaly porodní bolesti! :)Daisy je kočka, teda fena, ale kočka. Nechceš, Tome, udělat takové stránky i nám? Už mě napadají ty komentáře. Např.: Eva, sedí vždycky v rohu a nesnáší metro, veselá a hravá, se smyslem pro humor, miluje jaro :) (Evi, promiň, že jsem si vybrala rovnou Tebe) atd...

DITA (St, 10. 11. 2004 - 18:11)

Miriam, jak psal Tom: http://alcantra.004.cz/aa-laska

martina (St, 10. 11. 2004 - 18:11)

Lucko, taky ti musím napsat, protože jestli si pamatuješ, psala jsem ti, jak se mi 2x nepovedlo mimi a jak jsem nad tím vyzrála a hodila to za hlavu a pak to vyšlo podruhé a teď už potřetí, i když už jsem zralá - abych rovnou nenapsala, že jsem na to stará, 37křížků mám. Nejlépe bude, když s tebou tam zamávají a vzpamatují tě, když to nejde samo od sebe, mě to jde i nejde. Čekám mimi a mám úzkosti, Evi říkala, že to přejde, tak čekám kdy. Budu chodit na jogu pro maminky se zaměřením na odstranění strachů. Tak ty si je odstraň raději dříve, jo? Vydrž MartinaA taky všechny ostatní pozdravuju tady na chatě, na chatu vlastně. M

MIRIAM (St, 10. 11. 2004 - 18:11)

čau DITO kde jsi to četla napiš mi prosím adresu dik.

DITA (St, 10. 11. 2004 - 17:11)

No tak jsem si početla a připadá mi vše logické- chemie ve stavu zamilovanosti, i ty arytmie , Jindro, mají v tomto smyslu něco do sebe. PAPA

MIRIAM (St, 10. 11. 2004 - 17:11)

BYLA JSEM NA CHATU MASTURBACE MENTALNĚ POSTIÝENYCH PÍŠI TAM NĚJACÍ LIDI CO SI ŘIKAJ BSP A FAKT NEMAJ ŽADNOU UROVEN DĚLAJ SI TAM Z TOHO SRANDU.PA

Martin (St, 10. 11. 2004 - 17:11)

baru ja jezdim do bohunicky nemocnice kazdou chvili na onkologii vyzvedavat vzorky pro lekarske studie a vubec tech onkologickych center a koronarnich a internich JIP mam plno a nepusobi to na me dvakrat dobre vzdycky je mi tak lito vsech tech lidi :((( jinak trosku veseleji k obedu sem mel pred chvili kureci na kari s rejzi ..ale nic mocjinak sem byl dnes v hradecke nemocnici ..ted sem v praci a v devet vecer jedu do nemocnice do trutnova ..jinak v pul sesty stavam a v sedm letim do nemecka takze toho mam docela dost... snad mi nesvihne z toho.jinak dnes sem byl u chocholouska a mel ze me radost prej se mu zdam lepsi a za odmenu mi zdvojnasobil davku AD ...:) evo co se tyka tech bobulek pod ten jazyk tak doufam ze nebudou treba ...bohuzel si je nestihnu koupit tak si pro jistotu vezmu neurol kdyby mi svihlo :o)lucko drzim ti moc palce. ver ze si udelala dobre ze si se sverila do pece. ja sem taky dlouho trpel nez sem se odhodlal nechat si pomoct. A vim ze ten cas ktery sem mohl stravit lepe a zdravy uz nevratim protoze sem dlouho otalel s navstevou doktora ale stejne nikdy neni pozde. drz se ..myslim na tebe i kdyz te neznam

MIRIAM (St, 10. 11. 2004 - 17:11)

čau Baro ty jses taky z brna je nás tady asi dost jak to sleduji.Dnes jsem byla u psycholožky tak mi je docela dobře,uklidnuje mně,že alspon vím z čeho mi je zle.Tak se mějte pěkně papa

DITA (St, 10. 11. 2004 - 17:11)

Ahoj Romano, možná někdy ještě nějakou rýmovačku zplodím, ale musím mít zrovna slinu. A to ted nemůžu tvrdit, jsem vytočená - nějaké neshody v blízkém okolí apod. Mail jsem nedávno dostala, tak asi myslíš ten. Nového nic. Pro Lucku- moooc Ti držím palce, pěsti, at máš to štěstí být co nejrychleji doma a definitivně v pohodě!!! Myslím na Tebe, vydrž.Zdravím samozřejmě i ostatní nejmenované. Jsem ted úplně sama samička doma a žužlám vánoční kokina- banány v čokoládě a nadávám si v duchu, jak mě napálili výrobci- s těmi banány v čoko , co tolik miluju, tyhle kokina nemají nic společnýho, jen pachut.Ale když musím doplnit energii a doma nic jiného není. To jsou starosti, ja vím. Byla jsem na gyn. kontrole, prý vše OK, tak důvěruju, asi snad jo. Zlobí mě záda a krční páteř, dopoledne tuhly svaly, ale vydržela jsem i bez Magnosolvu, zkouším to rozcvičit. Tome, asi mrknu na ty stránky, co popisují Tebou popsané... zamilovala bych se , až by se hory zelenaly, jak už jsem kdysi psala na " jedničce ". Ale zas nevím, co by se mnou tolik chemických zvratů udělalo ...?! Tak radši zůstanu při zemi a jen nakouknu na počteníčko. Třeba se ještě někdy "pohne zem ". HM, HM. Čekám, jestli si mužík udělá na nás po dlouhé době čásek a zajdem někam večer, když babi hlídá mimi. HM, HM. oPATRUJTE SE, halte svá těla do kabátů, krčky do šál, pijte čajíky, lepší by byly s rumíky, a těšte se na svá oblíbená roční období. Já se snad předělávám na letnačku, nebo co.Už myslím jen na moře a lupou hledám , kde jsem ještě trochu opálená od zářijové dovolené...

tom (St, 10. 11. 2004 - 16:11)

Ajo, tak to ne, když už je to

jindra (St, 10. 11. 2004 - 16:11)

Tome, díky za nabídku rezerv!! Už se na ně moc těším. A jak často jezdíš na služebky a to jezdíš přímo do Prahy???

Aja (St, 10. 11. 2004 - 15:11)

Teda Tome,vím,že to bylo určený pro Evu,ale já sem zvědavá baba,takže ti musím vyseknout poklonu ty fotky sou fakt skvělý,a ti psi jsou nádherný,musí to být fakt dobrá psychoterapie s těmito bytostmi v kožíšku.Ale ten bazén bych si dala taky líbit:)tak jako ty psí holky.Aja

tom (St, 10. 11. 2004 - 14:11)

Krásné odpoledne (i těm hladovým)!!!Báro, o Bohunické nemocnici bych toho taky mohl navykládat

jindra (St, 10. 11. 2004 - 13:11)

K obědu jsem dnes zatím neměla NIC a už mám pěknej hlad.Tak jsem si taky přečetla tu alcantaru o Oxytocinu a už vím, proč mám arytmii.

bára (St, 10. 11. 2004 - 13:11)

Cau, co jste měli k obědu? Já křenový salát - zní to zdravě, ale byla v tom majonéza. Tome, to zapomínání zážitků z nemocnic u mně moc nefunguje - ukládá se mi tam každá minuta a pořád se mi to vtíravě vrací a nemůžu se toho zbavit - už jsem o tom psala. Ne že bych na to myslela pořád,ale několikrát za den se mi to vybavuje. Je to nepříjemné, protože pobyt v nemocnici je pro mně tou nejhorší můrou, vždycky se vrátím psychicky úplně na dně a týden se z toho vzpamatovávám. Stačí, když třeba jedu do Brna a z dálky vidím siluetu Bohunické nemocnice a už je mi úzko.A teď ty myšlenky snad taky hraničí s obsesí, začlo to právě teď s podzimem, ale to už jsem tu taky psala. Možná by to chtělo taky nějaké kineziologické sezení, kdoví, co za tím vězí. Proto jsem zvědavá na tu psychyatrickou kliniku, jestli je to tam trochu uzpůsobené, aby to pacienty ještě víc nedeprimovalo. Tak jdu zase něco dělat. Pa.

MIRIAM (St, 10. 11. 2004 - 12:11)

Čau Luci no konečně,že jsi dala o sobě všdět.Hlavně ,že ti je o trošilinku líp uvidiš to bude dobrý,alspon že ti zjistili co ti je a z čeho máš ty stavy držim ti palce.Vydrž to tam vylezeš z tama a bude ti OK OK PAPA DRŽ SE!!

radka2 (St, 10. 11. 2004 - 12:11)

Tome, tak jsem se dívala na ty stránky alantra nebo jak jsi to psal, je to celkem síla, jak to všechno popisuje ten dotyčný. ale že láska dělá divy, co, to by jeden neřekl. Myslím si, že je na tom kus pravdy.:-))

Karel (St, 10. 11. 2004 - 12:11)

Evo, oxytocinu opravdu neni nikdy dost, tak treba nam to Bara zaridi a partner odsype. Aby ho pak za to nepopotahovali - v nasem superregulovanem zdravotnictvi co je schvaleno pro zvirata, jeste neni schvaleno pro lidi. Ale ja budu klidne tvrdit, ze jsem zvire, a podepisu to klidne :-). Delozni stahy mi snad nehrozi.Ale s temi homeopatiky, to je teprve legracni pristup ministerstva zdravotnictvi. Jeden po druhem ministri svorne jako spravni doktori tvrde linie skolni mediciny tvrdi, ze homeopatika podle nich neucinkuji, nejsou vedecky prokazana, na druhe strane titiz ministri nezrusi nejakou vyhlasku nebo co to je, ktera prikazuje homeopatika prodavat jen na predpis, aby si snad nejaky pacient sam neublizil tim, co podle nich nefunguje. Jednou se na tenhle rozpor ministra Fisera nekdo zeptal a on jenom neco nesouvisleho zakoktal a nic se nestalo. Z toho vyvozuju, ze nejspis jde o obchodni zajmy - aby se tech homeopatik moc neprodalo a neohrozilo to prodej alopatickych leku.

jindra (St, 10. 11. 2004 - 12:11)

Ahoj,pro Lucku: Lucinko, asi mě ještě moc neznáš, ale tvoje zoufalé příspěvky jsem četla a bylo mi tě moc líto. Ale tohle řešení, pro které ses rozhodla, ti určitě pomůže, sama by ses doma jenom trápila ještě třeba několik týdnů, takže jsi udělala dobře, že jsi nakonec do té léčebny nastoupila. A věřím, že se uzdravíš, a brzy se vrátíš zase domů. Myslíme na tebe všichni a držíme ti moc a moc palce. Ahoj!!!!Evo, na co je to Gelsemium, něco jako na uklidnění? A mimochodem mám stejně starého syna jako ty, je to zápřah, co?Tome, dej mi nějaké svoje"vnitřní rezervy", prosím..Radko2, já jsem taky podzimková, mám taky ráda podzim, i zimu. A nechápu, jak se někomu tohle období nemůže líbit:-)).Romano, dala bych ti tip na hodně dobrou kinezioložku, ale je to od tebe asi trochu z ruky. A myslím si, že tu psychoterapii bys určitě potřebovala, já jsem zpočátku chodila pravidelně každý týden k psychologovi a hodně mi pomohl, i co se týká ES. Teď už ta pravidelnost není taková a taky je to znát, někdy bych tam potřebovala jak sůl a nemá na mě čas.Ale tyhle obsese se aspoň trochu dají zmírnit, nenechávej to dojít daleko, nebo se z toho budeš vyhrabávat podstatně déle.

eva rokytova (St, 10. 11. 2004 - 11:11)

VŠEM DIKY ZA VZKAZY PRO LUCII!!!Kopíruju jí to všechno pěkně pod sebe a v sobotu jí to předám, určitě bude mít radost!!!Romano - mohu ti dát spojení na dobrou kinezioložku v Plzni!Já jsem taky původem z jižních Čech - ze Strakonic, který mám moc ráda, ale -bohužel - už tam zavítávám jen sporadicky, a to většinou za rodiči na hřbitov... A v Č.B. se mi narodil 4.11.1985 syn - bydleli jsem na sídlišti Vltava 2 roky... zdravím tedy své krásné rodné jižní Čechy! Bacha, abych si to zas nerozházela u jižní Moravy: moje první Láska byla z Ivančic (vlastně, pardon, ještě tam bydlí... a ani netuší, že mě provází celým mým životem,takže, papa i do Ivančic :))!!!Karle, toho Ocytocinu nemůže být přece nikdy dost!Bára píše, že ho dávaj i zvířátkům v říji, tak by mi mohl ten její přítel i drobet odsypat,což?Radko 2 - ano, máš pravdu, jsou na recept, ale jak kde - někde ti je dají bez. Obecně platí, že když řekneš obvoďačce, aby ti ho napsala, měla by to udělat. Řekni, že už ti Gelsemium došlo, že ti ho dala homeoapatka, a chceš ho brát dál... Když ti ho nenapíše, je to smůla, takže určitě na středisku najdeš obvoďáka, který má na dveřích napsáno, že je taky homeopat - a ten určitě nezaváhá!! Chtěj gelsemium 5, nebo 9 CH (čti cé há) - ta 5 je pro akutní potřebu, když ti je blbě, tak to brát po 5 minutách 3 kuličky pod jazyk, až se ti uleví, ta 9 je stejně použitelná, ale 5 je prostě v době ataky účinnější! Kdyby nějaký problémy, napiš mi na můj e-mail,moje homeopatka by ti ho určitě napsala. Ta Ignatia je taky dobrá, je třeba zkusit, co ti bude víc zabírat!Tome - hned bych si tu chemickou fabriku zprivatizovala. Tak mi, prosím, napiš aspoň odkaz, kde možno zhlédnout tvoji Daisy - moje Reny už prahní, i když je na psy!:))-za odměnu pak pošle svoji hrdou ohaří podobenku! Díky.Přátelé, pište, prosím, ještě pozdravy Lucii, ať jí poveselíme. Hezký den všem! Eva R.

Reklama

Přidat komentář