Reklama

Panická porucha 3

Pajka (Út, 16. 8. 2005 - 09:08)

Heliku, nic mi nepřišlo :( Zkus to znova!

DITA (Út, 16. 8. 2005 - 09:08)

Kmčo, ted by se mi hodily nějaký čerstvý ke kakau:-)To je hnusně, samá tma, tak ani nepřeju hezký den všem...ale at je vám dobře.

Kamča (Út, 16. 8. 2005 - 01:08)

Ahojík všicíííííí..Ditko, koblížky se tam taky smažej, ale jinde než jsem já. Já dělám akorát, cereální rohlíky, loupáky, housky, vánočky, veky, jidáše, rohlíky, nopíky (to jsou rohlíky plněný buď salámem a sýrem nebo takovou směsí) atd. teda ne každý den tohle všechno, spíš máme málo práce a tím míň to utíká.Leníku, ty jsi ale odvážlivá :o) já bych se bála na labutě jen vlíst, natož se nedržet a fotit harantíky. S tím Bobem je fajn, že je to lepší. Přeju vám to. Psala jsem Martinovi, co mě trápí a že se budu snažit s tím něco udělat. Napsal mi, že mě nechce ztratit, což mě hodně potěšilo. A s tou mamkou.. v přechodu právě je a tím to je asi i horší. I když dneska nepadlo o riflích ani slovo! :o) Ani jsme se nehádaly, takže pohodka.Miss, to mě mrzí, že si taky nerozumíš s mamkou. Ještě nedávno mi na ní hrozně vadilo, že nedokáže ocenit mou snahu - třeba to, že si chodím na tu brigádu. Jak jsem tu už psala, tak moje segra nikdy nemusela. Jelikož nikdy ani nepoznala vlastního tátu, tak pobírá sirotčí důchod a to jí úplně stačí. Ale jak jsem psala Leníkovi, dneska jsem s mámou docela vycházela. Dokonce jsem dneska vstala ráno dřív, protože se mi už nechtělo spát a ona mě sama poslala, abych si šla ještě lehnout, což jsem fakt nečekala, když posledně mi pořád vyčítala, že jen spím...Jééé, tady se taky srazíkovalo. To jste se kamarádi měli. Až někdo vyrazíte třeba směrem na Českou Třebovou, tak dejte vědět :-)Jinak přeju dobrou noc a úspěšné úterý.

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 01:08)

Juditko, jestli letos lezou hlemýždi jen do 1,5 metru, tak ty povodně nebudou tak zlé :-))) Stačí se jen zásobit na den dva pitnou vodou a baterkama :-)

Dita (Út, 16. 8. 2005 - 00:08)

V Záhřebu je ted , Jindro, 20 st. a prší. Paráda:-(To je dobře, že Krakonoška je už OK.Dobrou...

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 00:08)

Ale já tu trasu z ČB do NMNM znám a i když se musí přestupovat, cestuje se tam příjemně :-)

Romana (Út, 16. 8. 2005 - 00:08)

Jo, sešli jsme se v CB, Eva tu byla na návštěvě u kamarádky a zítra pokračuje do Nového Města na Moravě. Jede vlakem už v 8 ráno a bude muset, chudinka, třikrát přestupovat.

Roman (Út, 16. 8. 2005 - 00:08)

Ahoooooj! :-)Tak jsme se dnes setkali v Budějcích s Evinkou R. a Romankou a ty čtyři hodinky v hospůdce nám byly samozřejmě málo :-)Zprávička od Evinky z Krakonošova: už je po operaci, je v pořádku a cítí se dobře! :-))

Dita (Út, 16. 8. 2005 - 00:08)

Jéé a kde jste se setkali ?

Romana (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Tak my jsme dneska měli takový minisrazík s Evičkou Rokytů a s Romanem, oba jsou STRAŠNĚ MOC MOC MOC FAJN.Eva Z Krakonošova poslala Evě z Prahy sms, že je po operaci, tak snad všechno dobře dopadlo, mám vás všechny od obou Ev moc pozdravovat.

Dita (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Misska- to bude viroza, nezoufej a odpočívej. Nervy máš pohnojené taky z tvé mamy, čo ? To je jasné!Leníku, práci zdar a vydržat!Já mám zítra srazík s Drahou, tal se těším. Miloši, zkus ten Apo-parox, nic ztratit nemůžeš...zkus to a změn psychiatra, přeci v Praze jich je plno.

Judita (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Ájo,Ájo, teď jsem tě koukám propásla, tuhle jsem psala dotaz ohledně Tryptofanu (no jen jsem to spletla a psala pro Anie) pochybuji ovšem, že půjde nalézt zpět, já ti když tak mailnu zítra ohledně toho. Dobrou.

Judita (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Jinak, já se s vámi jen krátce pozdravím, neboť jak jsem prudce vyrazila do práce tak mne chytnul houser a bolí mne to moc celý den, takže vyrážím na chat: "furt mi něco je, ale ještě se nehroutím" tzn. do postýlky. Miss, vzpomeň si na Lenku a její rozhodování, je to skutečně těžké, ale sama určitě v podvědomí víš co, jen to vydolovat. O tobě nepochybuji, určitě se rozhodneš dobře! A ať se ti trošku uleví, taky jestli jsi citlivá na změny počasí může to být od toho, je to opravdu hrůza co se letos děje.Ještě se chci zeptat, jak je to u vás s hlemýždi? Já nechci šířit poplašné zprávy, ale nám vylezli na stromy do výše 1,5 metru, plži a sviňky jsou zase na baráku. To samé dělali před povodněmi. A to jsem sakra na to ráno myslela

Ája (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Ahojda,nestíhám vás přečíst jen tady na konci sem to přeběhla. Vidím že Leník to zatím zvládá skvěle. to je super, držím palce.Miss, to si asi musíš rozmyslet sama, je to fakt dylema,to chápu.Jinak co se týče toho stavu, tak na jižní moravě řádí střevní chřipka a děsně při ní bolí hlava a člověka bolí břicho,zas nějakej blbej bacil, tak třeba dorazil i k vám na východ, a jak si ted celá oslabená tak si ho taky lapla.já znám kolem asi 10 lidí co to za posledních 14 dní měli.Frčím do postele...brou noc

Judita (Po, 15. 8. 2005 - 23:08)

Leníku, no teda...! Úžasný, když tu tedy není Evča posílám ti Oskara za pracovní létání na labutích. Hezký začátek, tak ať ti to vydrží!

jindra (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Eva R. je na dovče.

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Rokytkoooooooooooooooooooo,Rokytěnkoooooooooooooooooooooo!!!Kde jsíííííííííííííííííííííí???Já jdu lidičky spinkat, ať ráno vstanu do práce - v sedm naštěstí, takže to snad nebude tak zlé. I když pro člověka, který čtyři měsíce vstával v deset..... :-)

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Zas tak jako nešéfuje, jsme oba redaktoři. Ale protože je nejlepší a všechno mu tam jde bez problémů, nahrazuje šéfku, když tam není - zástupce šéfredaktorky :-) Teď mě zaučuje, což je taky zajímavé. A dost mě podporuje. Tak nějak si pořád o té práci nadšeně povídáme...

Miss (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Jasne snad si už nejako poradim, opýtam sa anielov:)Lenik šefuje ti priatel? to znie dobre:)to budete mat celkom vzrušo v robote:)Kde je Evka R.?

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Missičkko, mě se na to neptej, co si vybrat. Víš sama dobře, jak bych se rozhodla já... Ale poradit si musíš jen a jen ty sama. Děkuji za povzbuzení při vstupu do nové práce. Jsem nervózní, ale zítra mi šéfuje přítel. Šéfka je tam jen ty dvě hoďky a on ji zastupuje.

Reklama

Přidat komentář