Reklama

Sex mi doma chybí. Co s tím?

Gita (Ne, 3. 4. 2011 - 10:04)

Vždyť jsou na internetu docela dobré seznamovací seznamky. Hledám přítele, nebo flirt, nebo jen vážně... Máte s tím někdo zkušenost?

Dina (So, 2. 4. 2011 - 17:04)

Karle, Petře, tady nepracujte, tady se přijímají stížnosti na nedostatek sexu !!:-)

Petr (So, 2. 4. 2011 - 17:04)

V téhle zemi je hlavně každej chytrej jak rádio..;)Jsme národ hospodských chytráků, co všemu náramně rozumí.. Každej přesně ví, co je špatně.. Každej kouká do talíře druhýmu, ale aby se sám zvednul a udělal sám něco proto aby se měl líp, to ne.. ale stěžovat si umíme..Pak to tady nemá vypadat, tak jak to tu vypadá..;)

Karel (Út, 29. 3. 2011 - 03:03)

Až se bude brát za práci...Pane/paní co jste, zde napsali? Asi chápu a souhlasím s tím! V ČR už těch utahování opasku a řečí o tom, že se tu nemaká je tolik, že by jsme jim měli konečně napleskat:) A práce?? Kde je? Možná minimálka v hypermarketech? A co je minnimálni mzdá? Podle mě totální hovno..Zdravím tím vladu ČR a myslím, že jsou na urovni minimální mzdy, jen bych k tomi přidal koncovku -na...

Jitka (Po, 28. 3. 2011 - 14:03)

Základ je si pořádně zašukat.

Je to tak jedno (Po, 28. 3. 2011 - 14:03)

Až se bude brát za práci mzda tak zmizí státní dluh a bude zase dobře.Stačí na to selský rozum.Naši slavní ekonomové a a nalytici vč.p Klause dělají žeje vše v pořádku ale není.Zatím je to cesta do pekel. Na jednoho člověka který něco vyrábí je 10 lidíkteří taky chodí do práce. a taky berou plat a většinou větší než ty co pracují.Tak že nedělejte z lidí blbce,už 20 let pane Nečasi a jiní co se taka vezete v korýtku.

Petr Zenská má (Po, 21. 3. 2011 - 15:03)

Vítej do klubu Betty. Na...Petr

Cesta (Po, 21. 3. 2011 - 14:03)

Jejda Mezku, jsi vnímavý a citlivý chlapík. Ať máš v životě hodně dobrého. Však se říká, co nechceš sám, nečiň jiným.

Galanka (Ne, 20. 3. 2011 - 21:03)

Tome, sám jsi si...Souhlasím, souhlasím, souhlasím !!!!Absolutně a se vším !!Mezku, přeju ti tolik štěstí, kolik uneseš, zasloužíš si ho.

Mezek (Ne, 20. 3. 2011 - 20:03)

Je zajímavé, že si ženy...Tome, sám jsi si odpověděl. Nevíš, co ženy hledají. Povím ti to - hledají lásku. Potřebuješ opravdu málo, abys našel takovou, kterou potřebuješ. Jsou to:1) Soudnost (nehledám zajíce o třicet let mladšího, oslovuji ženy, které jsou přiměřené mému věku - a také mojí vizáži, mám-li brejle, pleš a břicho a k tomu koutky dolů a žádný smysl pro humor, nezachrání mě ani plná šrajtofle, na to chytíš akorát kapavku)2) Vůle a sebejistota (když natrefím na tu pravou, myslím si alespoň že je to tak, musím do toho jít naplno, nechtít nic jiného než ji a nepřipustit si, že by mohly být nějaké překážky - vzhledem k tomu, že život a jeho prožití je to nejcennější co máme, nebude problémem bytová situace, dítě, vzdálenost a podobné prkotiny - vše se dá řešit, je-li k tomu vůle a odhodlání, když to není ta pravá, ne vždy to samozřejmě vyjde, nedá se nic dělat, ale vždycky musíš dát vztahu 100% šanci, abys později nelitoval)3) Zájem, starost, zařazení vztahu nahoru na žebříček hodnot (když poznám, že je to pravé ořechové, budu naslouchat a poznávat, zařadím partnerku a její potřeby nad potřeby svoje, práce, bývalou ženu, koníčky a tak - nezříkám se úplně, ale sesoulaďuji svoje zájmy a potřeby se zájmy a starostmi partnerky, pečlivě zvažuji, kdy mohu dát přednost partnerce a když už jí přednost dám, například před prací, tak to zcela dodržuji - není možné nechat si na romantické procházce zapnutý telefon a řešit pak pod kaštanem obchodní aktivity - partnerka mě sice nebude nikdy mít celého, to je jasné, mám svůj život a práci, ale musí mít ten pocit, že jsem jen pro ni a obětuji mnoho pro ni. Nezdůrazňuji to ale. Ona to ví, ženy jsou vnímavé.A závěrem - je tedy jasné, že ženy chtějí mít muže alespoň někdy jen pro sebe, být milovány, opečovávány, mít pocit, že našly někoho, kdo jim rozumí. Často je hlaďme a líbejme a pochvalme pěkné vlasy, šátek, vůni, zadeček. Když do vztahu dáme my muži všechno, ženy nám to oplatí. I v tom milování a mazlení - určitě tam venku nějaká existuje i pro tebe, Tome, já tu svoji našel.I když přece jen - musím přiznat že kapku štěstí to chce vždycky...

sexuarium (Ne, 20. 3. 2011 - 08:03)

Vždyť jsou to kydy baby...Sex není jen "klácení":http://sexuarium.nethdd.eu/sexuarium-model.pdf...takže i pro lidi doma zanedbávané stále ještě zbývá řada variant.

Klátič (So, 19. 3. 2011 - 17:03)

Je zajímavé, že si ženy...Vždyť jsou to kydy baby nechtějí klatit tak si stěžují,aby mohly chodit klátit jinam a ne doma!

Pepa (So, 19. 3. 2011 - 10:03)

V padesáti hledat ženu na založení rodiny je pozdě.Než ji najdeš, než jí to dítě uděláš, než ti to dítě donosí, tak ti bude pětapadesát.Až bude dítěti 10, půjdeš do důchodu.Takže bude mít fotra důchodce a budou se mu ve škole smát.V padesáti si máš užívat dokud to ještě jde a ne něco zakládat.

Tom (So, 19. 3. 2011 - 08:03)

Je zajímavé, že si ženy stěžují na nedostatek sexu. Mě je 50, hledám ženu na založení rodiny, milování a vše co k rodinnému životu patří a dosud jsem nenarazil na ženu, která by se ráda mazlila a milovala. Připadá mi že jsou ženy jeptišky a hledají bůhvíco.... Já nevím co ženy hledají. Koukají po frajerech a pak se rozvedou po studeném vztahu a nebo se trápí jak vidno z této diskuse. Obyčejný muž tak holt nemá šanci na hezký vztah.

lenako (So, 19. 3. 2011 - 00:03)

U nás doma také nic. Prý...Chápu a souhlasím s milencem,jsem na tom obdobně

Petr (St, 9. 3. 2011 - 13:03)

Dámy, když chlap sex...A co když je to obráceně. Najít si milenku?

Ondra (St, 9. 3. 2011 - 13:03)

Budu už 28 let vdaná. Můj...co takhle mladý 22 letý milenec :-)

MiMa (So, 26. 2. 2011 - 16:02)

Dámy, když chlap sex nechce, těžko ho přemluvíte. To už spíš ženská vyhoví než chlap. Tohle prostě musíte řešit milencem, nebo přetrpět. Pokud jsou děti, nebo komplikovaný společný majetek tak pro rozvod to není moc silný argument.

Bobule (So, 26. 2. 2011 - 15:02)

Vítej do klubu Betty. Na dovolenou spolu jezdíte? Nebo na výlet přes celý víkend? Ani my se nechceme rozvádět, ale nějak tuhle zapeklitost vyřešit. Ví vůbec někdo, jestli je důvod k rozvodu jen málo sexu doma?

Betty (Pá, 25. 2. 2011 - 22:02)

Tak mě to fakt nebaví. Uklidím, uvařím, vyperu, vyžehlím, barák udržuju, kytky okolo taky. Můj muž se jen přijde naobědvat, nebo navečeřet a mizí si k počítači. Proč já dělám všechno a on se nepřijde ani pomazlit? Natož pomilovat? Už se nechci 2x do roka doprosit sexu a jednou do roka společné procházky. Ale na rozvod to není, s takovou prkotinou se nikdo zabývat nebude

Reklama

Přidat komentář