Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP11 :-)

Renča (Pá, 16. 4. 2010 - 09:04)

Pěkný den.
Čtu vás až vždy v práci,doma PC stále mimo provoz. Sice je tam od holek,ale ony se na něm pořád střídají,tak já se moc nevnucuji.
Zuzi,ta Rozina.....mrška malá. Nechápu,proš to dělá,když je naučená na plínu.
To já Kájoša chválím,i když včera jsem si zapoměla schovat botasky a hned u nich byla značka :-(((,ale jinak opravdu chodí do koupelny na plínu. A ted hodně ven. Ráno jsem ho nebyla schopna dostat domů,žral trávu a nechtěl jít(že by opět mělo pršet?)...nene,chci zítra doma uklízet a odpoledne udělat ty slavné muškáty.
Ted je tak pod mrakem,občas i slunce svitne.
Beat,když tě čtu,je mi hned nějak veseleji. Dodáváš tím svým psaním kus energie.
Silvi:-)
Neli,držím palce,at to výjde.
Zdeni také ahoj.
Jdu účtovat,mám toho ještě hodně a nechci tady být zase až do setmění :-))))
HOJ.

Alča (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Všechny moc zdravím,dneska svítí sluníčko,tak snad už bude lépe.

Jinak SILVO to focení je zatím na DVD a musíme si vybrat otky,které chceme udělat.Tak to má snacha doma,jak to půjde tak pošlu.
Další,dneska ráno volal švagr,že nemůže vstát z postele,tak je natom dost špatně a tak můj muž rychle dělá obvod a odjíždí do Čech.Ráno se domlouval s doktorem a povezou ho zítra do nemocnice do Chrudimi,tak má můj muž opět o starost víc.
No je to hrozný,ale celý život dělal všechno proto,aby takhle dopadl.Jo chlast to je hrozný.
Já valím na nákup a něco nachystat,aby měl s sebou nějaké jídlo.
Tak se zatím loučím a mějte pěkný den.Odpoledne se ozvu.

Beata (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

jé ZUZKO,tak to je super,takže nachystáme vašíky a odpoledne pojedem na vyjíždku a děkuji za info o té knize a ten babinec si užij,je to určitš fajn se takhle scházet,já nemám s kým ale tad s váma mi to stačí a jsem spokojena jako želvička,pěkný den.

zuzka (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Ahoj všem))) BEAT tady je polojasno, neprší.
Kniha s PP nemá nic společného, je to duchovní kniha Dr.Julian Johnson, Cesta mistrů. Baví mě i když drobné výhrady bych měla, ale jsem jen v první čtvrtině, tak uvidím...
Dnes ke mě přijdou kámošky na nepravidelně-pravidelný sraz, tak musím udělat nějaké pohoštění.
Hele Silvo, jestli porušuješ bezlepkovou dietu a nemáš sragory, ekzemy, netrpíš únavou aj. tak asi alergická na lepek nebudeš a jestli se ti vysazením pečiva udělá líp, tak jde možná o placebo efekt - jako víra tvá tě uzdraví, co????))))))) Ale co, důležité je,že se pak cítíš líp a je to a máti má aspoň pocit užitečnosti, když ti ten chlebík zdaleka přináší)))))))

Beata (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Moc děkuji SILVINKO A VŮBEC NEMÁŠ ZAČ,TY JSI MĚ PODOŘILA TOLIKRÁÁÁÁT,JSI MOC HODNÁ,ANO,DOBŘE SI TO PAMATUJEŠ,TROJNÁSOBEK A MYSLÍM ŽE JE TO OPRAVDU MOJE SUPER DÁVKA A CÍTÍM ŽE JE TO ČÍM DÁL TÍM LEPŠÍ,PŘESTÁVÁM V TĚCH OBÁVANÝVH SITUACÍCH UPLNĚ MYSLET NA TO,ŽE BY MI MOHLO BÝT TŘEBA NÁHODOU BLBĚ NEBO TAK NĚCO,NEVÍM,TĚŽKO SE TO POPISUJE ALE TY AUTOMATICKÉ STRACHOVÉ MYŠLENKY TO POMALINKU VYSTRKUJE NĚKAM PRYČ,JASNĚ ŽE VÍM A VZPOMÍNÁM JAKÉ JE TO MÍT TY HNUSNÉ ATYKY ALE NEDĚSÍ MĚ TO,JSEM NA TAKOVÉ TÉ VYVÁŽENÉ KŘIVCE ALE SILVINKO,ZA TO VDĚČÍM OPRAVDU JEN VÁM,JÁ UŽ V AD DÁVNO NEVĚŘILA A LE VY JSTE MĚ PODPOŘILY,VYSLECHLY A POMOHLY POCHOPIT JAK JE TO DŮLEŽITÉ,ZA TO VÁM STRAŠNĚ MOC DĚKUJI,VÍM ŽE BUDU NĚKDY SMUTNÁ,NEBO V DEPRESÍCH A NEBO NEŠTASTNÁ ALE SNAD SE DOKÁŽU POSTAVIT ATAKÁM A NEBUDE TO UŽ NIKDY TAK HROZNÝ,OPRAVDU PŘEJI VŠEM ABY SI NAŠEL TEN SPRÁVNÝ LÉK A MOHL SE Z TOHO ŽIVOTA RADOVAT A NEMUSEL POŘÁD PŘEMÝŠLET,JESTLI JÍT ČI NEJÍT VEN PROTOŽE SE BOJÍ,JE TO PROSTĚ ZÁZRAK A JÁ SI TET ŽIVOTA VÁŽÍM UPLNĚ JINAK PO TOM SKORO ŠESTILETÉM KAŽDODENÍM TRÁPENÍ A PSALA JSEM TI K TOMU OBRÁZKU TÉ MALÉ MICINKY SILVINKO,NEVÍM JESTLI JSI TO POSTŘEHLA ALE JE ŠIKULKA NA TO ŽE JE TAK MALÁ,VÍ ŽE MÁ TĚLO RUCE,NOHY,HLAVU A TO JE DŮLEŽITÉ,NÉ NĚJAKÝ UMĚLECKÝ DOJEM ALE JESTLI SI DÍTĚ UVĚDOMUJI TYHLE TY VĚCI,NEŽ PUSTÍ DÍTĚ DO PRVNÍ TŘÍDY TAK NA TOHLE KOUKAJÍ,JESTLI DÍTĚ NAMALUJI POČET PRSTÍKU ATD,ALE NA TO MÁ TO TVOJE SLUNÍČKO JEŠTĚ ČAS,OPATRUJ SE SILVINKO A DĚKUJI.

zdena (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

AHOJKY Silvi i Beatko holky mějte se krásně.Silvi at se ti zvedne nálada a vrátí se ti ten tvůj elán.
Beatko tak se hezky vyšplouchej a užij si den.

Silva (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Ano Zuzko, co tá kniha??

Silva (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Beatko ahoj, moc ti to přeji.
Ty jsi příkladem správného dávkování AD.
Myslím, že bereš trojnásobek nejnižší gramáže??Nebo se pletu?
A děkuji za tvé přání:-))

BEATA (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

ještě jsem se chtěla zeptat na tu knihu jak má půjčenou od dr.je dobrá Zuzi???

Beata (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Krásné ránko hlavně vám,raním ptáčatům,je pátek a už se určo těšíte že bude volno,tady celkem teplo a skoro jasno tak snad se včera dost vypršelo a bude hezky,však naše ZUZKA rosnička písne jak je u nich a já budu vědět jak naplánovat odpoledne,všechny moc,moc zdravím,přeji opravdu pohodový den,NELINKO,at to v opndělí dobře dopadne ale snad ano,držím palečky,SILVINKO ahoooj a at se ti zase vrátí ten klídek a pohoda,ZDENIČKO,hodné dětičky přeji a klídeček a opatruj se bonbonku,LAZARKU,nazdárek,kašpárek,taky se měj moc hezky at chčije nebo nechčije,ALENKO ahoooj a krásný den a prostě uplně všem,jdu si dát spršku a cvičit NELOUŠKU,ŠÁLÁLÁLÁÁ JE NÁDHERNÉ ŽÍT BEZ KLEPÁNÍ SE A FAKT TO STOJÍ ZA TO,TAK HURÁÁÁÁ DO NOVÉHO DNE LIDIČKY....

Silva (Pá, 16. 4. 2010 - 07:04)

Holky ahoj!!
Zuzko, nejsi blbá, úplně tě chápu s tím počasím. I když já už se těším na hezké počasí, tak uvidím, jak se to projeví až horka příjdou((
Přinejmenším v autě mě to dobře dělat nebude((
Jinak jsem furt taková nemastná, neslaná:-)), i když jsem spala jak dudek a víkend je před námi.Pořád jsem ještě nenasadila bezlepkovou dietu, protože nechci máti honit v tom počasí pro chleba do města a sebe taky ne:-))Myslím si, že vítr bude foukat odtud.
Včera se za mnou stavovala do práce kamarádka a pomohla mě si uvědomit, jak můžu být ráda, že mám svoje místo a beru za to slušné peníze, jsem svoji paní.Je to hrozné co někteří lidi dělají za pár šupů-viz Zuzčina kamarádka vysokoškolačka, Nelina dcera a spousta a spousta jiných lidí. Tak už nebudu remcat.A vůbec, měla bych si víc vážit toho, co mi osud,momentálně, dopřává.Abych nebyla, jak rybářova žena, že Alčo?:-))
Jo, pošli nám pak foto s vnučkou a vnukem!!

Tak , to jen takové malé zamyšlení po ránu nad sebou samou:-))
Zdeni,Lazárku, Neliku, Lucko, Dituš a všichni ostatní mějte pěkný předvíkendový den!!
Jdu makat

zdena (Pá, 16. 4. 2010 - 07:04)

Zdravím Lazárku hezké ráno i celý den i tobě.Náhodou tet jsem dívalá na počasí a má být pěkně tak uvidíme.

LAZAR (Pá, 16. 4. 2010 - 06:04)

AHOJKY Nelinko,cvičím jako...Kouzelne rano......dnes bude chcat cely den,bud venku nebo ty cubiny nevychovane Mia+Rozina doma.......z cehoz budou mit chovatelky Nellynka +Zuzinka oc'en radost.....s'alali :-))

zdena (Pá, 16. 4. 2010 - 06:04)

AHOJKY Nelinko,cvičím jako divá ,krásný den i tobě.

Nela (Pá, 16. 4. 2010 - 06:04)

Ahoj Zdeni a poupata :-)

Dnes to vypadá na pěkné počasí a ještě k tomu pátek,co víc si můžeme přát ???

Takže s chutí do toho a CVIČIT !! :-))

Krásný den :-))

zdena (Pá, 16. 4. 2010 - 06:04)

Všem u nás na 11 přeji krásné ráno i celý poslední pracovní den.
Doufám že jste se vyspinkali do růžova a je vám dobře.

Zuzanko tos mě tedy potěšila,už se no rozdíl od tebe těším na sluníčko a podle toho co píšeš bude prd.

Silvi ahojky ,ptala si se jaké beru pilule na ten žaludek OMEPRAZOL-RATIOPHARM 20 zatím to vypadá že zabraly,piju k tomu dvakrát deně heřmánkový čaj.
Hlavně si přes víkend odpočin at je ti dobře,ty naše oporo.

Lucka (Čt, 15. 4. 2010 - 21:04)

dobrou noc

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 21:04)

SILVO tak dobrůůů, zaspi chmury!!! Dnes v TV říkaly, že zřejmě díky tomu prachu, jenž se šíří od sopky bude deštivé počasí i v květnu)))))) hurá))))) Já vím, že se všichni těšíte na slunce, ale mě tato zpráva udělala vysloveně radost - jsem fakt asi cvok, co? A taky na netu píšou, že se blíží mírná doba ledová)))) dost dobrá zpráva.
ZDENI tobě taky dobrou - s tím řízením auta, abych řekla pravdu - je mi to docela jedno.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 21:04)

Hezkou dobrou noc všem panikářům,odpočinte si a hezké sny pa ráno

Silva (Čt, 15. 4. 2010 - 20:04)

Holky, já jsem dnes měla dost pestrý den a přesto jsem jakási vycmrndlá, jak psala Zuzka.Ani se mi nechce psát.
Odpoledne jsme se stavovali ještě u tchýně, jde příští týden do špitálu, pak jsme něco vezli mladým a te´d šel manžel na padesátiny kolegy.
Tak asi zalehnu. Kurnik, až už je hezky!!!
Ale pak zase budu nadávat, že je horko:-))

Tak zítra vás přečtu a písnu.
Zuziku ahoj!!
Vlastně všichni ahoj a dobrůůůůůůůůů!!

Reklama

Přidat komentář