Reklama

PANICKÁ PORUCHA PP11 :-)

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 20:04)

Zuzanko to je škoda že jsi nechala řízení,ale asi ti to tak vyhovuje.Hezný večer.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 20:04)

Jitulko no to mám radost,já věděla že to zlomíš.No to je paráda,to je obrovský krok do předu.Jen tak dál,to půjde uvidíš.

zuzka (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

ahoj večer. JITKO tys jak já. Taky se mi v autoškole líbilo, ničeho jsem se nebála a jízdy mi přišly jako jednoduché. Ale jakmile jsem dostala řidičák /bylo mi 21/, tak jsem se najednou bála jezdit. Ale můj první muž na tom trval, abych řídila, tak jsem holt řídila, ale nerada. Pak jsem si časem i zvykla a ani mi to nepřišlo, měla jsem i své auto. Ale druhý muž mě do toho nenutil vůbec a tak jsem tak nějak pozvolna řídit přestávala až jsem přestala úplně...

Jitka B. (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

Zdeni - v tom to bude, instruktor mohl brzdit místo mě.
Dneska jsem povýšila na jízdu po hlavní silnici a zítra pravděpodobně bude jízda do vedlejší vesnice.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

Jitulko HURÁÁÁÁ,HURÁÁÁÁ,JSI ŠIKULKA ,TY TO PROSTĚ ZVLÁDNEŠ A ŽE SE BOJÍŠ NO VŽDYT JE TO TVÉ PRNÍ AUTO,A V ATOŠKOLE NESL ODPOVĚDNOST INSTRUKTOR A MOHL AUTO TAKY OVLÁDAT.TEN STRACH ODBOURÁŠ AŽ SI BUDEŠ JISTĚJŠÍ.MOC ,MOC DRŽÍM PALCE

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

Nelinko držím palce at vám to v pondělí vyjde.Nenervujse jednou to vyjde uvidíš.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

SVĚTLANKO.záleží co bereš za ADEPRESIVA a jestli tě ktomu dala Dr doplnůjící léky na sklidnění.
Tvůj problém je moc těžký a vážný ,já sama to znám ale u tatky vím co asi cítíš.Nejhorší je ta bezmoc,musíme ale žít a jít dál.Vím že je to velmi bolestivé a nedá se z toho nikudy utéc,
Děvečko skus bojovat jak to jen jde,snaž se být silná a poradit se z doktorkou jak dál.

Jitka B. (Čt, 15. 4. 2010 - 19:04)

Mám za sebou další jízdu s tátou a bylo to trochu lepší. Ale jednu věc nemůžu pochopit, na jízdy v autoškole jsem se někdy i těšila a ježdění jsem si dokázala i užít, ale teď mám hlavně strach.

Nela (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

Tak holky ,co jste na nás myslely,podávám reference.Paní vedoucí prý byla moc sympatická a dcera se dozví v pondělí jak to dopadlo.Bude vybírat z 50 lidí :-(( Jsem z toho fakt už na nervy.
Silvoušku mamča už prakticky nikoho ve špitále nezná.Ráda bych jí zaplatila i kurz,ale čeho a kdo ji pak vezme ?? To je dilema:-(

Beat no vidíš,že jsi to přežila :-)) Bude to v pohodě!!

Zuzi Rozinka je číslo :-) Dovedu si představit ten smrad !! Naše Nikina se mi před chvílí dlouze zadívala do očí a dřepla a vychcala se na lino do kuchyně!!

Jituš ,když ti to Alča nabízí tak proč se sní neprojet ?? Pouvažuj :-)

Lucko před chvílí jsem říkala synovi "a ty co ?? Budeš taky bez páce a nebo už se po něčem ptáš?? " a on "budu dělat i na stavbě !" no to jsem zvědavá!!

Alča (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

ALEŠI já bych JITCE strašně ráda pomohla,vím jaký to je když na tebe někdo hučí a ty nevíš co prvně.Jak tam pojedu tak ještě JITCE napíšu,snad ji zlomím.To jde jen o sebedůvěru.Když udělala řidičák,tak přece není možný,aby nejezdila.JITKO neboj já ti fakt chci pomoct.

svetlana64 (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

ahojky mam hrozne uskosti bolesti zad a co me nejvic vadi ze se mi moc tresou ruce.Uzivam antidepresiva uz treti mesic nepomahaj. . . VIM ze to mam protoze me umira maminka ale myslela jsem ze mi ty leky pomohou.Nekdy mi je tak divne ze mam strach ze jsem se zblaznila

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

Ahoj Zdeničko,moc děkuji a jsem taky ráda že je tak pozorná,opatruj se a pěkný večer.

zdena (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

ČAUKY Beatko to je moc dobře že ti to takle prima dopadlo,Dr je pozorná takovejch je dnes málo hlavně si to hlídej.JÁ byla na odběru z čípku a ya čtrnáct dní už po operaci,vzali mě všechno,já měla strach ale nebylo to nic tak hroznýho,akorát pak ty návály taky osmkrát za noc.Ještě tet je mám už ale méně. Tak se opatruj a drž se.

Aleš (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

Ostatně já bych byl ochoten taky přijet. Někdy o víkendu, na otočku. Jsem si ovšem vědom tvé averze k mužům, tak to ani nenavrhuji.

Aleš (Čt, 15. 4. 2010 - 18:04)

Jitko, ale ty nechápeš, že Alča by to pro tebe udělala ráda. Věř mi. Já znám Krpoláky:-)

Beata (Čt, 15. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj pepináčci,tak jsem doma,uplně jako vodník,teda to chčije,hrůza a já blb bez deštníku,jinak mi dr.řekla že jsou to nějaké vřídky a nic,moc ale když mě bude hlídat tak bych o ten čípek nemusela přijít,mám nějaké dvoje fujtajbl tablety,vzali mi krev na genetiku která se posílá do Prahy,prý to stojí 30tisíc ale mám to od nich jako dárek,protože u nás je rakovina hrozným způsobem v genech tak aby se prý předešlo maléru,za 14dní na kontrolu a zase odběry a jakési testy,jsem ráda že se dr.tak stará a jsem klidná,ufff ale hlavně díky vám,ZUZKO,teda ta rozi je ale prasca,jsem se nasmála až mě bolí pupíik,SILVOUŠKU ahooooj a děkuji a máš pravdu jako Lucka,dobrý nápad,fakt super,děkuji a mějte se moc pěkně,paaa vaše sluníčko

Jitka B. (Čt, 15. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj.
Alčo - moc děkuju za nabídku,ale nebudu tě obtěžovat. Nějak si s tím poradím. Snad.

Alča (Čt, 15. 4. 2010 - 16:04)

Za 14 dní jedu do Čech,tak s tebou JITKO B.můžu jezdit.Bydlíš kousek od mé tchyně,tak si dáme scuka.Chceš?

Dituša (Čt, 15. 4. 2010 - 16:04)

čau děcka..letecky zdravím...snad večer si něco tady přečtu..letím na tř.schůzky..snda mne rodiče hochů devátáků nepřeválcují

papáá

Aleš (Čt, 15. 4. 2010 - 15:04)

Jitko, to co psala Zuzka má smysl, když ještě nechceš jezdit sama. Myslím toho instruktora. Napiš si do goolu "kondiční jízdy pro ženy" a vyjede ti hafo odkazů.

Reklama

Přidat komentář