Reklama

Panická porucha 5

evakrk (Čt, 21. 12. 2006 - 12:12)

Krkonoše jasno, krásně, teplo.
Jsme nějak mimo, ale tak nějak zvláštně.

*Lenka (Čt, 21. 12. 2006 - 12:12)

Tak a pádím k psycholožce a pak na "Besídku zvláštní školy", neboli na mecheche do práce. Mějte se krásně a papaaa.

*Lenka (Čt, 21. 12. 2006 - 11:12)

Dášendo..hehee..to je brutální představa :-) No jo, něco na mě leze, ale chlap to bohužel není:-)

Dášenda (Čt, 21. 12. 2006 - 11:12)

LENKO ,to budeme "nudlat",do bramborového salátu dvě ,možná se ještě někdo přidá:))

*Lenka (Čt, 21. 12. 2006 - 11:12)

Kamilo, já ze začátku měla podobné příznaky jako Ty, ale během 14ti dnů se normalizovalo. Už jsem taky nad sebou lámala hůl, ale chce to vydržet.

*Lenka (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

Ahoooj všichni, přeji pohodový den:-)
Praha- Řepákov, 10. patro.. +2 něco jako sluníčko se snaží prokokouknout mezi mraky.
Dášenda, jsem na tom podobně jako Ty.. nachlazená, krk a hlava bolí.

Dášenda (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

jo taky jsem ten článek četla,nemůžete přeci věřit všemu ,co se na netu dočtete,že ? :))
PSYCH.problémy mi tedy sex dozajista nevyléčil ,na AD neměl :))bohužel :))

DITUŠ ZDRAVÍM TAKÉ ,hlavně aby jsi byla ty a tvá rodinka v pohodě.Proč nepíšeš jak se daří holčičkám a tobě ?

Beroun +4,vylézá slunce .))PIN 2-,JSEM NACHLAZENÁ,takže hlava trochu bolí,nos ucpaný ,ale jinak v poho :))

MĚJTE VŠICHNI PĚKNÝ DEN :-))

Renča (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

Aaaa Jitka nám četla ten článek na novinky.cz . Tohle téma už jsme s mnoha lidmi probírali a vždycky jsme skončili u toho, že nevěříme tomu, že jsou duchovní tak zcela bez "sexu" :-). Nebo alepsoň ne všichni. I když na druhou stranu si myslím, že je to hodně otázka zvyku. Jak si člověk zvykne na určitou sexuální frekvenci, tak ji pak určitě nerad dobrovolně snižuje či opouští :-).

Ibri (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

Jitko,taky jsem to četla.. a já si říkám, proč mám už 3 týdny rýmu a kašel :))))
Kančo, ještě nehaž flintu do žita, Přečti na příbaláku jak dlouho trvá než začnou AD zabírat a uvidíš. Můj stav se na začátku léčby taky rapidně zhoršil,ale byla jsem vyzbrojená informacemi odsud,že je to běžné,tak jsem to nijak zvlášť neřešila. Právě pro tento první měsíc až dva mi psych.napsala i Neurol. Takže na zklidnění do nástupu AD si ho klíďo nechej napsat. Pak už bude jenom líp a líp. Uvidíš.
Dituš,nazdáááár.... Tobě taky všechno nej do nového roku. Hodné dětičky a hlavně zdraví. A kdypak nám napíšeš něco víc? :)) Měj se fajnově.

Jitka B. (Čt, 21. 12. 2006 - 09:12)

Ahoj.
Tak jsem si právě přečetla úžasný článek, podle něhož jsem se odsoudila k pomalé sebevraždě. Nemám totiž sex. Kdybych ho měla, tak mám prý lepší čich, nižší riziko infarktu a mrtvice, lepší chrup. Také je to prý skvělá terapie deprese a také tiší bolest.
Při čtení toho článku mě napadlo, že jeptišky by se dožily maximálně 50 let. Ale já jsem jeden čas byla v kontaktu s jeptiškama dost často, protože jsem chtěla do kláštera. Měla jsem spíš pocit, že u jeptišek je běžná dlouhověkost. Tak tomu zase nerozumím. Nebo se dají blahodárné účinky sexu srovnávat s láskou k Bohu?

Dášenda (Čt, 21. 12. 2006 - 09:12)

Pěkný ráno,
Kamilo je to tak jak píše Renča,když se to do pár dní nezlepší ,běž raději fakt k tomu psych.nauklidnění si ještě k ad můžes vzít neurol ,lexaurin ,nebo něco z řady anx.

Evi ,zdravím Krkonoše:)
Tak ty budeš ženit syna ,to je héeezký :))
jo ,jo děti vylítávají z hnízda ,ale to je život:))

Pajko a Renčo dík taky za přání k včerejšímu svátku :))

Martino ,někdy chodím na stránky velká enciklopedie kamenů,magie a čarodějnictví -velice zajímavé,nejsem žádná vědma :))ale na věci mezi nebem a zemí věřím .

Renča (Čt, 21. 12. 2006 - 09:12)

Čus Kamčo, já jsem koncem srpna začla s coaxilem, ale naštěstí k žádnému zhoršení stavu nebo vedlejším účinkům na počátku nedošlo. Na tvém místě bych to ještě tak 10 dnů vydržela, jestli nedojde ke zlepšení a jestliže ne, tak by to asi chtělo něco jiného. Možná je asi ale lepší mít AD od psychouška, protože asi líp pozná, co je ten člověk za osobnost, kde je zakopanej pes a tím pádem, co za prášky se spíš hodí. Držím palce!

Kamila (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

Lidičky prosím opět o pomoc. Po dvou měsících jsem se rozhoupala a začala jsem do sebe cpát AD, dnes je to 5. den. Mám ten Apo-porex. Můžu ale říct, že takhle zle mi ještě nebylo, je to den ode dne horší, zle, mdlo, pocit, že nikam nedojdu, gumové ruce i nohy, zle od žaludku, vnitřní třes, a ty stavy psychické to je hnus - mám strach ještě větší než jsem měla a navíc i v místech, které pro mě znamenaly jistotu a klid. A to máme před námi vánoce, které miluju a na které jsem se tak těšila. Teď mám obavy, protože jezdíme na štědrý den ke koním a to nevím jak zvládnu - jsem ráda, když dojedu na kole do práce cca 10 minut na kole a i to je pro mě děs každý den. Jaké byly vaše příznaky při braní AD, je to normální, nebo toho mám nechat nebo žádat o nové AD - podotýkám, že je nemám od psychiatra, ale od obvoďáka. Nebo k tomu vzít i něco na uklidnění než začnou AD zabírat tak, jak mají ?? V lednu mě čeká těžký stres - dost velký nával v práci, zkouškouvé období tak potřebuju být fit a ne takhle na hrnci.

Martina - bílá (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

Jo ... bez těchto praktitk bych asi ani neutišila svoji matku v řádění. Dostala jsem křišťálové srdce, tak jsem ho pověsila na okno, aby se matka zklidnila, obývák mám plný andělíčků, takže i toto funguje. Není to k smíchu, kdo nechce, ať si těchto praktik nevšímá a kdo to chce zkusit, prosím, má možnost. Mně se to x krát osvědčilo ve vypjatých situacích jako účinné a zklidňující, tak to prostě používám.

Martina (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

Osvícení domova v zimním období je velmi prospěšné! Často si také i přes den zapaluji svíčky, ty dodávají taky hodně energie - alespoň mě, šarlatánce :), kt. se někdy zabývá duchovními trochu magickými praktikami.

Renča (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

Johanz, nemáš náhodou plnou schránku? Máš email johanz"seznam.cz ?

Renča (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

Dobré ránko všem! Johanz, máš tam tu kremaci. I když to spíš vypadá jak upálení Jana Husa. Žádný příbuzný to není, zcela náhodou jsme se k tomu nachomýtli při návštěvě jednoho posvátného místa v Nepálu, kde to chce skončit každý správný hinduista. Ale bylo to docela hustý, šero, večer, atmosféra, že by se dala krájet. Fakt bych asi bez panáka potom neusnula :-).

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 07:12)

TAK SE NÁM TO PROBOUZÍ ZACHVÍLI VSTANOU I SOVY....

JOHANZ (Čt, 21. 12. 2006 - 07:12)

VENKU MOKRO ŠEDO A VLEZLE.VZHLEDEM K TOMU ŽE MÁM KRÁSNY ŽLUTÝ ZÁVĚS Z REŽNÉHO PLÁTNA S IKEA TAK HO NECHAM ZATAŽENÝ ABYCH MĚL ALESPOŇ POCIT ŽE VENKU SVÍTÍ SLUNCE A MOŽNA TAM ZA NĚJ NAINSTALUJI LAMPIČKU KTERÁ PŘES TEN ZAVĚS BUDE SVÍTIT A ILUZE BUDE DOKLONALÁ...

Dituša (Čt, 21. 12. 2006 - 07:12)

Zdravím a přeji klidné svátky a mooc zdraví po celý rok natávající.D.

Reklama

Přidat komentář